Konečne doma

Categories:  Školenie v Rumunsku

O jednej poobede sme sa odviezli na letisko a mali sme takmer celý deň čas. Najedli sme sa (na počudovanie na letisku sa nedalo platiť EUR, len rumunskou menou alebo kartou), sadli sme si do kaviarne a kecali niekoľko hodín. Gréci odlietali okolo siedmej, takže okolo šiestej sme sa definitívne rozlúčili. S Bulharom sme odlietali takmer súčasne, takže sme kecali čalej a okolo deviatej som z Bukurešti odletel. Vo vínnom obchode do free shope som ešte stihol kúpiť jedno víno pre seba a jedno pre Gildira a to bolo asi tak všetko.

Let bol pokojný. Sedel som pri núdzovom východe, tak som si z dlhej chvíle čítal inštrukcie na otvorenie dverí - bolo to zaujímavejšie ako rakúske noviny. Pristávanie na Schwechate bolo ale malebné - zhora vyzerala Viedeň veľmi pekne. Svetielka v tme. Ešte som tuším v noci neletel.

Gildir s Katkou ma čakali pred budovou letiska takmer hneč po prílete. Všetko OK. Som doma, vybaľujem sa, platím účty a upratujem :-)

A práve som uzatvoril EPES (Education Post-Event Survey) a pozerám si výsledky. Nie je to zlé. Nad budovou som vcelku presvedčivo zvíťazil:

Student Survey Results

Question Number Short Label Number of Answers Average
1 Audience 3 NaN
2 Registration 3 NaN
3 Registration2 3 3.50
4 Facilities 3 **1.00**
5 Equipment 3 3.40
6 Instructor Skills 3 **4.60**
7 Instructor2 3 **5.00**
8 Course Content 3 3.60
9 Course Materials 3 3.60
10 Materials2 3 3.80
11 Student Experience 3 3.80
12 Customer Satisfaction 3 3.40
13 General Comment 2 NaN

Thank you, gentlemen. That would be all.