Praha II: Nová nádej

Categories:  Práca

A máme tu novú epizódu. Peniaze z hotela minule sa na účte objavili, takže tým sa predchádzajúca epizóda skončila a ja som opäť v Prahe. Nebolo by normálne, keby nebola opäť sranda :-)Tentokrát som potreboval byť v Prahe už doobeda. Včera som mal vybavovačky a tak som musel cestovať ráno. Ráno. Sotva som zavrel oči, hneď som zasa vstával. 4:45 som nevstával už dosť dávno.

Cesta bola rýchla, vlak nemeškal a už o jedenástej som bol u zákazníka. Skončili sme o pol šiestej, rýchla večera (pizza) a rýchla cesta na (iný) hotel, lebo začínalo pršať. Práve sa končí búrka.

Hotel ma prekvapil. Prvý zážitok: platba pri check-ine. Druhý zážitok: Japonka, ktorá prišla vymeniť špinavý (ale ešte poskladaný a akože nový) uterák. Slečna na recepcii (v angličtine so silným talianskym prízvukom) odpovedala, že ho vymení zajtra, lebo žiaden iný nemá(!)

O chvíľu si začnem na cesty nosiť už asi aj uterák ;-)

Izba. No, prakticky mám apartmán. Dom je určite zo začiatku 20-teho storočia, vysoké stropy, veľké izby. Mám totiž dve. Jednu na spanie a jednu na wifi. Mám dokonca aj kuchynský kút a práčku.

A slušivé obrazy tak z 30-tych rokov.